C138X019FJC
- Manufacturer Part Number:
- C138X019FJC
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corporation
- Part of Description:
- LABEL NETWORK ADH
- Stock Condition:
- 2
- Manufacturer :
- Panduit Corporation
- Product Category :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Networking
- Color - Background :
- White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 1.380" (35.05mm)
- Location :
- Material :
- Material - Body :
- Polyolefin (PO)
- Printer Name :
- PanTher LS8E
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.190" (4.83mm)