C061X030FJC
- Manufacturer Part Number:
- C061X030FJC
- Manufacturer/Brand:
- Panduit Corporation
- Part of Description:
- LABEL PO WHITE 0.3" W X 0.61" L
- Stock Condition:
- 1
- Manufacturer :
- Panduit Corporation
- Product Category :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Component
- Color - Background :
- White
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- Label Type :
- Die Cut
- Length :
- 0.610" (15.49mm)
- Location :
- Not Noted
- Material :
- Material - Body :
- Polyolefin (PO)
- Printer Name :
- PanTher LS8E
- Product Status :
- Active
- Width :
- 0.300" (7.62mm)