HW-381064-10-9
- Manufacturer Part Number:
- HW-381064-10-9
- Manufacturer/Brand:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Part of Description:
- LABEL ID PRODUCT
- Manufacturer :
- Product Category :
- Labels, Stickers, Decals - Blank
- Applications :
- Color - Background :
- Diameter - Label :
- For Use With/Related Products :
- Thermal Transfer Printer
- Label Size :
- 1.50" x 0.25" (38.1mm x 6.4mm)