HM-191064-10-8A
Manufacturer Part Number:
HM-191064-10-8A
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL ID PRODUCT
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Stickers, Decals - Blank
Applications :
Color - Background :
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
0.75" x 0.25" (19.1mm x 6.4mm)