WV-254097-10-9
Manufacturer Part Number:
WV-254097-10-9
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL ID PRODUCTS
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Stickers, Decals - Blank
Applications :
Color - Background :
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
1.00" x 0.38" (25.4mm x 9.7mm)