EP-699254-5-9
Manufacturer Part Number:
EP-699254-5-9
Manufacturer/Brand:
TE Connectivity Raychem Cable Protection
Part of Description:
LABEL 2.75X1" THERMAL TRANS WHT
Manufacturer :
Product Category :
Labels, Stickers, Decals - Blank
Applications :
Color - Background :
Diameter - Label :
For Use With/Related Products :
Thermal Transfer Printer
Label Size :
2.75" x 1.00" (69.9mm x 25.4mm)