3122-22-1-0500-004-1-TS
Manufacturer Part Number:
3122-22-1-0500-004-1-TS
Part of Description:
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'
Stock Condition:
20
Conductor Strand :
7/0.0102"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.077" (1.96mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.015" (0.38mm)
Jacket Color :
Red
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 200°C
Voltage :
300V
Wire Gauge :
22 AWG