3239-22-1-0500-007-1-TS
Manufacturer Part Number:
3239-22-1-0500-007-1-TS
Part of Description:
HOOK-UP STRND 22AWG GRN 25'
Stock Condition:
18
Conductor Strand :
17/0.0063"
Jacket (Insulation) Diameter :
0.081" (2.06mm)
Jacket (Insulation) Thickness :
0.025" (0.63mm)
Jacket Color :
Green
Length :
25.00' (7.62m)
Operating Temperature :
-50°C ~ 150°C
Voltage :
3000V
Wire Gauge :
22 AWG