MND-06CZI3R3M-XB-RU
Manufacturer Part Number:
MND-06CZI3R3M-XB-RU
Part of Description:
FIXED IND 3.3UH 9A 20.81MOHM SMD
Stock Condition:
1,000
Current Rating (Amps) :
9 A
DC Resistance (DCR) :
20.81mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Alloy
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Size / Dimension :
0.258" L x 0.250" W (6.56mm x 6.36mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%