PKT-MEZDPD3603A-84F4
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD3603A-84F4
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 3603A 3.3V 1A EVB
- Current - Output :
- 1A
- Frequency - Switching :
- 800kHz
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD3603A-84F4
- Voltage - Input :
- 9V ~ 15V
- Voltage - Output :
- 3.3V