PKT-MEZDPD4506A-84D3
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD4506A-84D3
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 4506A 2.5V 6A EVB
- Current - Output :
- 6A
- Frequency - Switching :
- 800kHz
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD4506A-84D3
- Voltage - Input :
- 4V ~ 12V
- Voltage - Output :
- 2.5V