PKT-MEZDPD3603A-84FE
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD3603A-84FE
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 3603A BUCK EVAL BRD
- Current - Output :
- 3A
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD3603A-84FE
- Voltage - Input :
- 4.5V ~ 36V
- Voltage - Output :
- 0.6V ~ 12V