PKT-MEZDPD1620A-84D5
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD1620A-84D5
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 1620A 1.2V 15A EVB
- Current - Output :
- 15A
- Frequency - Switching :
- 800kHz
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD1620A-84D5
- Voltage - Input :
- 9V ~ 15V
- Voltage - Output :
- 1.2V