PKT-MEZDPD4506A-84E9
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD4506A-84E9
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 4506A 3.3V 4A EVB
- Current - Output :
- 4A
- Frequency - Switching :
- 800kHz
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD4506A-84E9
- Voltage - Input :
- 9V ~ 15V
- Voltage - Output :
- 3.3V