PKT-MEZDPD4506A-8538
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD4506A-8538
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 4506A BUCK EVAL BRD
- Current - Output :
- 6A
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD4506A-8538
- Voltage - Input :
- 4V ~ 45V
- Voltage - Output :
- 0.6V ~ 22V