PKT-MEZDPD1620A-8533
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD1620A-8533
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 1620A BUCK EVAL BRD
- Current - Output :
- 20A
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD1620A-8533
- Voltage - Input :
- 4V ~ 16V
- Voltage - Output :
- 0.6V ~ 5.5V