PKT-MEZDPD3603A-84E3
- Manufacturer Part Number:
- PKT-MEZDPD3603A-84E3
- Part of Description:
- CONFIGURABLE 3603A 2.5V 2A EVB
- Current - Output :
- 2A
- Frequency - Switching :
- 800kHz
- Utilized IC / Part :
- mEZDPD3603A-84E3
- Voltage - Input :
- 4.5V ~ 12V
- Voltage - Output :
- 2.5V