PKT-MEZDPD4506A-84E8
Manufacturer Part Number:
PKT-MEZDPD4506A-84E8
Part of Description:
CONFIGURABLE 4506A 2.5V 4A EVB
Current - Output :
4A
Frequency - Switching :
800kHz
Utilized IC / Part :
mEZDPD4506A-84E8
Voltage - Input :
9V ~ 15V
Voltage - Output :
2.5V