LMZ14203DEMO/NOPB
- Manufacturer Part Number:
- LMZ14203DEMO/NOPB
- Part of Description:
- BOARD DEV PWR MODULE LMZ14203
- Current - Output :
- 3A
- Frequency - Switching :
- Up to 1MHz
- Utilized IC / Part :
- LMZ14203
- Voltage - Input :
- 6V ~ 42V
- Voltage - Output :
- 3.3V