LMZ14203EXTEVAL/NOPB
- Manufacturer Part Number:
- LMZ14203EXTEVAL/NOPB
- Part of Description:
- BOARD EVAL LMZ14203EXT
- Current - Output :
- 3A
- Frequency - Switching :
- Up to 1MHz
- Utilized IC / Part :
- LMZ14203EXT
- Voltage - Input :
- 6V ~ 42V
- Voltage - Output :
- 3.3V