B82462G4333M000
Manufacturer Part Number:
B82462G4333M000
Part of Description:
FIXED IND 33UH 850MA 230MOHM SMD
Stock Condition:
12,228
Current - Saturation (Isat) :
720mA
Current Rating (Amps) :
850 mA
DC Resistance (DCR) :
230mOhm Max
Height - Seated (Max) :
0.118" (3.00mm)
Inductance :
33 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
Nonstandard
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.248" L x 0.248" W (6.30mm x 6.30mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%