B82432T1224K000
Manufacturer Part Number:
B82432T1224K000
Part of Description:
FIXED IND 220UH 130MA 7.5OHM SMD
Stock Condition:
12,342
Current Rating (Amps) :
130 mA
DC Resistance (DCR) :
7.5Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
4.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.134" (3.40mm)
Inductance :
220 µH
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
2-SMD, J-Lead
Q @ Freq :
20 @ 796kHz
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Supplier Device Package :
1812 (4532 Metric)
Tolerance :
±10%