MUS64-35-35-F-122
Manufacturer Part Number:
MUS64-35-35-F-122
Manufacturer/Brand:
Belden Universal
Part of Description:
35 MMX35 MM STEEL U JOINT
Manufacturer :
Belden Universal
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.495" (63.37mm) Outer Diameter x 4.803" (122.00mm) Length