LVO-OF-MSP-35-AN
Manufacturer Part Number:
LVO-OF-MSP-35-AN
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
35 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Stock Condition:
10
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.244" (57.00mm) Outer Diameter