LVO-OF-MCL-40-SS
Manufacturer Part Number:
LVO-OF-MCL-40-SS
Part of Description:
40 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
Stock Condition:
27
Specifications :
2.362" (60.00mm) Outer Diameter