LV-OF-MSP-12-AN
Manufacturer Part Number:
LV-OF-MSP-12-AN
Part of Description:
12 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Stock Condition:
10
Specifications :
1.102" (28.00mm) Outer Diameter