CSTCE20M0V13L99-R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTCE20M0V13L99-R0
- Part of Description:
- CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
- Capacitance :
- 15 pF
- Features :
- Built in Capacitor
- Frequency :
- 20 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.08%
- Frequency Tolerance :
- ±0.1%
- Height :
- 0.031" (0.79mm)
- Operating Temperature :
- 0°C ~ 70°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)