MWC15-3/16"-1/8"-A
Manufacturer Part Number:
MWC15-3/16"-1/8"-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
3/16"X1/8" ALUMINUM BEAM CPLNG
Stock Condition:
10
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.590" (15.00mm) Outer Diameter x 0.866" (22.00mm) Length