LVO-OF-MCL-25-AN
Manufacturer Part Number:
LVO-OF-MCL-25-AN
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
25 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Stock Condition:
35
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter