LV-OF-MCL-25-AN
Manufacturer Part Number:
LV-OF-MCL-25-AN
Part of Description:
25 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Stock Condition:
35
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter