LVO-OF-MCL-25-SS
Manufacturer Part Number:
LVO-OF-MCL-25-SS
Part of Description:
25 MM STAINLESS COLLAR & LEVER
Stock Condition:
16
Specifications :
1.772" (45.00mm) Outer Diameter