CSTCE13M0V53-R0
Manufacturer Part Number:
CSTCE13M0V53-R0
Part of Description:
CER RESONATOR SMD
Height :
0.031" (0.79mm)
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)