CSTCV18M0X51Q-R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTCV18M0X51Q-R0
- Height :
- 0.051" (1.30mm)
- Size / Dimension :
- 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)