CSTCV17M0X51Q-R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTCV17M0X51Q-R0
- Manufacturer/Brand:
- Murata Electronics
- Part of Description:
- CER RESONATOR SMD
- Manufacturer :
- Murata Electronics
- Product Category :
- Resonators
- Capacitance :
- Features :
- Frequency :
- Frequency Stability :
- Frequency Tolerance :
- Height :
- 0.051" (1.30mm)
- Impedance :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- Package / Case :
- 3-SMD, Non-Standard
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 0.146" L x 0.122" W (3.70mm x 3.10mm)