CSTCR4M50G53-R0
Manufacturer Part Number:
CSTCR4M50G53-R0
Manufacturer/Brand:
Murata Electronics
Part of Description:
CER RESONATOR
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Resonators
Capacitance :
Features :
Frequency :
Frequency Stability :
Frequency Tolerance :
Height :
0.047" (1.19mm)
Impedance :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
3-SMD, Non-Standard
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.177" L x 0.079" W (4.50mm x 2.00mm)