CSTNE20M0V510000R0
Manufacturer Part Number:
CSTNE20M0V510000R0
Part of Description:
CERAMIC RES 20.0000MHZ 5PF SMD
Capacitance :
5 pF
Features :
Built in Capacitor
Frequency :
20 MHz
Frequency Stability :
±0.3%
Frequency Tolerance :
±0.5%
Height :
0.032" (0.80mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)