LVO-OF-MCL-30-A
Manufacturer Part Number:
LVO-OF-MCL-30-A
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
30 MM ALUMINUM COLLAR & LEVER
Stock Condition:
20
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.126" (54.00mm) Outer Diameter