LV-OF-MCL-16-AN
Manufacturer Part Number:
LV-OF-MCL-16-AN
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
16 MM ANO ALUM COLLAR & LEVER
Stock Condition:
10
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
1.339" (34.00mm) Outer Diameter