CSTNE12M5G550000R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTNE12M5G550000R0
- Part of Description:
- CERAMIC RES 12.5000MHZ 33PF SMD
- Capacitance :
- 33 pF
- Frequency :
- 12.5 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.2%
- Frequency Tolerance :
- ±0.5%
- Height :
- 0.032" (0.80mm)
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)