BA1-F0-24-050-1B1-C
- Manufacturer Part Number:
- BA1-F0-24-050-1B1-C
- Current Rating (Amps) :
- 50mA
- Voltage Rating - AC :
- 277 V
- Voltage Rating - DC :
- 80 V