CSTNE19M8V53L000R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTNE19M8V53L000R0
- Part of Description:
- 3.2X1.3MM 19.8MHZ CERAMIC RESONA
- Capacitance :
- 15 pF
- Frequency :
- 19.8 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.2%
- Frequency Tolerance :
- ±0.5%
- Height :
- 0.039" (1.00mm)
- Impedance :
- 40 Ohms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)