CSTNE24M0VH3C000R0
Manufacturer Part Number:
CSTNE24M0VH3C000R0
Part of Description:
3.2X1.3MM 24.0MHZ CERAMIC RESONA
Stock Condition:
9,755
Capacitance :
15 pF
Frequency :
24 MHz
Frequency Stability :
-0.11, +0.15%
Frequency Tolerance :
±0.07%
Height :
0.039" (1.00mm)
Impedance :
40 Ohms
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Product Status :
Active
Size / Dimension :
0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)