CSTNE20M0VH3L000R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTNE20M0VH3L000R0
- Part of Description:
- CERAMIC RES 20.0000MHZ 15PF SMD
- Capacitance :
- 15 pF
- Frequency :
- 20 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.11%
- Frequency Tolerance :
- ±0.07%
- Height :
- 0.039" (1.00mm)
- Impedance :
- 40 Ohms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)