CSTNE12M0GH5C000R0
- Manufacturer Part Number:
- CSTNE12M0GH5C000R0
- Part of Description:
- CERAMIC RES 12.0000MHZ 33PF SMD
- Capacitance :
- 33 pF
- Frequency :
- 12 MHz
- Frequency Stability :
- ±0.13%
- Frequency Tolerance :
- ±0.07%
- Height :
- 0.032" (0.80mm)
- Impedance :
- 30 Ohms
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.126" L x 0.051" W (3.20mm x 1.30mm)