OF-MCL-30-F
Manufacturer Part Number:
OF-MCL-30-F
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
30 MM STEEL SHAFT COLLAR
Stock Condition:
38
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.126" (54.00mm) Outer Diameter x 0.591" (15.00mm) Width