LVO-MCL-32-F
Manufacturer Part Number:
LVO-MCL-32-F
Manufacturer/Brand:
Ruland Manufacturing
Part of Description:
32 MM STEEL COLLAR & LEVER
Stock Condition:
59
Manufacturer :
Ruland Manufacturing
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
2.126" (54.00mm) Outer Diameter