0.375X0.5FLT6061T6511-6
Manufacturer Part Number:
0.375X0.5FLT6061T6511-6
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
0.375X0.5FLT6061T6511-6 3/8" X 1
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
6.000" L x 0.500" W x 0.375" H (152.40mm x 12.70mm x 9.53mm)