0.25RD6061T6511-4
Manufacturer Part Number:
0.25RD6061T6511-4
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/4" ROD 6061 ALUMINUM 4"L
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
0.250" Dia x 4.000" L (6.35mm x 101.60mm)