0.25X0.50FLT304SS-4
Manufacturer Part Number:
0.25X0.50FLT304SS-4
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/4X1/2 304 STNLSS STL FLT 4"L
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
4.000" L x 0.500" W x 0.250" H (101.60mm x 12.70mm x 6.35mm)