0.50X4.0FLT304SS-4
Manufacturer Part Number:
0.50X4.0FLT304SS-4
Manufacturer/Brand:
Remington Industries
Part of Description:
1/2" X 4" STAINLESS STEEL FLAT B
Stock Condition:
50
Manufacturer :
Remington Industries
Product Category :
Structural, Motion Hardware
Product Status :
Active
Specifications :
4.000" L x 4.000" W x 0.500" H (101.60mm x 101.60mm x 12.70mm)